Decatur Festival

September 30, 2017


www.raceresultsplus.com River City Race Management

Overall Finish List - Girls

5th Grade Girls Individual Results - Girls

Girls Elementary

All Runners

O'All Place Adj Place Bib No Name Team Time Pace Year  
1 (< 5) 345 Mariah Corpus South Shores Elementary 7:11.3 7:11/M 5th  
2 (< 5) 352 Riahna Woodland South Shores Elementary 7:17.9 7:17/M 5th  
3 (< 5) 300 Samantha Shankland Our Saviors Lutheran School 7:27.4 7:27/M 5th  
4 (< 5) 298 Maddie Perkins Our Saviors Lutheran School 7:28.6 7:28/M 5th  
5 (< 5) 285 Sindija Cousineau Our Saviors Lutheran School 7:31.9 7:31/M 5th  
6 (< 5) 274 Valerie Hein Our Lady of Lourdes/Decatur Catholic 7:42.8 7:42/M 5th  
7 (< 5) 63 Caydence Kerschner Dennis Lab School 7:50.5 7:50/M 5th  
8 (< 5) 78 Madelynn Pruitt DURFEE TECHNOLOGY SCHOOL 7:51.0 7:51/M 5th  
9 (< 5) 164 Delilah Galvan Johns Hill Magnet School 8:01.4 8:01/M 5th  
10 (< 5) 111 Cilicia Martinez French Academy 8:13.5 8:13/M 5th  
11 1 311 Niley Mattingly Parsons 8:30.4 8:30/M 5th  
12 (< 5) 74 Kimora Horne DURFEE TECHNOLOGY SCHOOL 8:30.6 8:30/M 5th  
13 (< 5) 175 Lily Rinchiuso Johns Hill Magnet School 8:37.8 8:37/M 5th  
14 (< 5) 217 Lillianne Clifton Muffley Elementary 8:42.1 8:42/M 5th  
15 (< 5) 10 Jade Harden Baum 8:50.9 8:50/M 5th  
16 (< 5) 272 Mariana Cruz Our Lady of Lourdes/Decatur Catholic 8:54.8 8:54/M 5th  
17 2 242 Rene' Ficke Oak Grove 9:06.7 9:06/M 5th  
18 (< 5) 228 Ava Smith Muffley Elementary 9:06.8 9:06/M 5th  
19 (< 5) 92 Shamarie Mabins Enterprise Elementary School 9:16.6 9:16/M 5th  
20 (< 5) 136 Neveah Joseph Garfield Montessori 9:16.7 9:16/M 5th  
21 (< 5) 5 Jleonna Deberry Baum 9:21.0 9:21/M 5th  
22 (< 5) 60 Adrianna Hammons Dennis Lab School 9:30.8 9:30/M 5th  
23 (< 5) 84 Alexsus Watts DURFEE TECHNOLOGY SCHOOL 9:45.3 9:45/M 5th  
24 (< 5) 154 Isabelle Borden Hope Academy 9:46.4 9:46/M 5th  
25 3 259 Jaylinn Tackaberry Oak Grove 9:49.5 9:49/M 5th  
26 (< 5) 137 Ester King Garfield Montessori 9:52.5 9:52/M 5th  
27 4 318 Takara Smith Parsons 9:59.1 9:59/M 5th  
28 (< 5) 156 Dasia Davis Hope Academy 10:06.5 10:06/M 5th  
29 5 313 Brittney McClellan Parsons 10:12.6 10:12/M 5th  
30 (< 5) 384 Savanna Sellers Stevenson 10:22.0 10:22/M 5th  
31 (< 5) 62 Madison Hawkins Dennis Lab School 10:25.5 10:25/M 5th  
32 6 302 Lilly Britton Parsons 10:28.0 10:28/M 5th  
33 (< 5) 382 Peyton McKinney Stevenson 10:29.6 10:29/M 5th  
34 (< 5) 4 Chandler Dawson Baum 10:33.3 10:33/M 5th  
35 7 319 Takiyah Smith Parsons 10:38.5 10:38/M 5th  
36 (< 5) 160 Chloe Stovall Hope Academy 11:18.0 11:18/M 5th  
37 8 256 Autumn Ray Oak Grove 11:21.5 11:21/M 5th  
38 (< 5) 222 Riayn Hartwig Muffley Elementary 11:28.4 11:28/M 5th  
39 (< 5) 153 Aleatha Bailey Hope Academy 11:31.3 11:31/M 5th  
40 (< 5) 57 Madelyn Boone Dennis Lab School 11:39.4 11:39/M 5th  
41 (< 5) 398 Cameela Killings Wm. Harris 11:42.5 11:42/M 5th  
42 9 246 Chloe Hutton Oak Grove 12:46.9 12:46/M 5th  
43 10 253 Jenna Perdue Oak Grove 12:47.9 12:47/M 5th  
44 (< 5) 214 Kayla Bolyard Muffley Elementary 13:18.2 13:18/M 5th  
45 11 262 Zamariyah Wilder Oak Grove 13:56.4 13:56/M 5th