Elmwood/Brimfield Invitational

September 29, 2018


www.raceresultsplus.com River City Race Management

Overall Finish List - Boys

Boys & Girls F/S

All Runners


 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                                    Time    Pace   YEAR

    1      1    361  Asa Smith             EPG                                     16:40.3  5:33/M    fr
    2      2    358  Mason Ringger         EPG                                     16:48.7  5:36/M    so
    3      3    341  Nathan DeMarb         EPG                                     16:58.3  5:39/M    so
    4      4    336  Blake Rosenbohm       Elmwood/Brimfield                       17:06.4  5:42/M    so
    5      5    720  Mason Rinkel          Princeville High School                 17:10.1  5:43/M    fr
    6      6    333  Victor Lampe          Elmwood/Brimfield                       17:17.9  5:46/M    so
    7      7    337  Tyler Sheridan        Elmwood/Brimfield                       17:23.7  5:48/M    so
    8      8    352  Noah Ludy             EPG                                     17:28.8  5:49/M    fr
    9  (< 5)    284  Shawn Eddy            Canton                                  17:51.5  5:57/M    fr
   10  (< 5)    429  Drake Gall            Illini Bluffs                           17:54.3  5:58/M    so
   11  (< 5)    285  Brennen Lawson        Canton                                  17:56.0  5:59/M    fr
   12      9    304  Tayte Albritton       Dee-Mack High School CUSD 701           18:00.2  6:00/M    fr
   13     10    335  Jakobyf McKown        Elmwood/Brimfield                       18:02.8  6:01/M    fr
   14     11    355  Sebastian Meyer       EPG                                     18:04.1  6:01/M    so
   15     12    311  Hunter Johnson        Dee-Mack High School CUSD 701           18:08.9  6:03/M    so
   16     13    313  Colton Knowles        Dee-Mack High School CUSD 701           18:14.3  6:05/M    fr
   17     14    744  Ryder Roelf           Sherrard High School                    18:16.5  6:05/M    fr
   18     15    351  Adrian Landrus        EPG                                     18:22.2  6:07/M    fr
   19     16    440  Calvin DeSplinter     Kewanee High School                     18:34.8  6:11/M    so
   20     17    372  Noah King             Eureka High School                      18:46.0  6:15/M    fr
   21     18    442  Gabe Johnson          Kewanee High School                     18:57.7  6:19/M    so
   22     19    328  Nick Feller           Elmwood/Brimfield                       19:11.7  6:24/M    fr
   23     20    738  Caden Colbrese        Sherrard High School                    19:12.1  6:24/M    fr
   24  (< 5)    456  John Hess             Lewistown High School                   19:15.4  6:25/M    fr
   25     21    255  Zach Harker           Annawan Wethersfield                    19:16.7  6:25/M    so
   26  (< 5)    283  Avery Dry             Canton                                  19:17.4  6:26/M    fr
   27     22    741  Mike Gorey            Sherrard High School                    19:19.8  6:26/M    so
   28     23    722  Caden Snyder          Princeville High School                 19:31.4  6:30/M    fr
   29  (< 5)    758  Jacquard Jones        St. Teresa High School                  19:31.7  6:30/M    so
   30     24    260  Zach Kulisek          Annawan Wethersfield                    19:36.5  6:32/M    so
   31  (< 5)    287  Sam Mason             Canton                                  19:38.4  6:33/M    so
   32  (< 5)    280  Wyatt Strader         Bureau Valley                           19:40.7  6:33/M    so
   33     25    481  Payton McGruder       Macomb Sr High                          19:41.2  6:34/M    fr
   34     26    342  Kayden Dewispeleare   EPG                                     19:44.0  6:35/M    so
   35  (< 5)    545  Kevin Chaney          Midwest Central High School             19:45.2  6:35/M    fr
   36  (> 7)    347  Soren Halvorsen       EPG                                     19:46.7  6:35/M    so
   37     27    719  Luke Pipkins          Princeville High School                 19:48.1  6:36/M    fr
   38     28    367  Ben Donovan           Eureka High School                      19:53.5  6:38/M    fr
   39  (< 5)    408  Tanner White          Fieldcrest                              19:54.6  6:38/M    so
   40     29    320  Lane Thomann          Dee-Mack High School CUSD 701           19:54.6  6:38/M    fr
   41  (< 5)    404  Timmy Luckey          Fieldcrest                              19:56.9  6:39/M    fr
   42     30    443  Colin VanStechelman   Kewanee High School                     20:09.6  6:43/M    fr
   43     31    487  Jacob Rouse           Macomb Sr High                          20:15.2  6:45/M    fr
   44     32    259  Eric Johnson          Annawan Wethersfield                    20:16.1  6:45/M    so
   45     33    737  Adam Brimeyer         Sherrard High School                    20:23.4  6:48/M    fr
   46     34    363  Noah Addo Evans       Eureka High School                      20:23.5  6:48/M    fr
   47     35    439  Connor Bryan          Kewanee High School                     20:34.0  6:51/M    so
   48  (< 5)    574  Gage Murphy           Midwest Central High School             20:37.4  6:52/M    fr
   49  (< 5)    458  Max Johnson           Lewistown High School                   20:46.6  6:55/M    so
   50     36    483  Noah Mercer           Macomb Sr High                          20:53.3  6:58/M    so
   51  (< 5)    406  Michael Scott         Fieldcrest                              20:55.2  6:58/M    fr
   52     37    385  Jackson Zimmer        Eureka High School                      21:03.1  7:01/M    fr
   53     38    488  Spencer Schlag        Macomb Sr High                          21:04.8  7:01/M    so
   54     39    317  Caden Sepich          Dee-Mack High School CUSD 701           21:05.2  7:02/M    fr
   55     40    378  Ryley Stamm           Eureka High School                      21:10.2  7:03/M    so
   56     41    309  Paul Hoffman          Dee-Mack High School CUSD 701           21:13.5  7:04/M    fr
   57  (< 5)    432  Ethan Church          IVC                                     21:19.1  7:06/M    so
   58  (< 5)    435  Nathen Koch           IVC                                     21:19.9  7:06/M    fr
   59     42    329  Scott Gore            Elmwood/Brimfield                       21:29.4  7:10/M    fr
   60     43    723  Eli Streitmatter      Princeville High School                 21:46.0  7:15/M    so
   61  (< 5)    572  Matthew Land          Midwest Central High School             21:50.6  7:17/M    fr
   62     44    477  Shiraz Hamid          Macomb Sr High                          21:55.4  7:18/M    so
   63     45    258  Kashev Jaswal         Annawan Wethersfield                    21:55.7  7:18/M    so
   64     46    256  Rhett Hulick          Annawan Wethersfield                    21:58.5  7:19/M    so
   65  (< 5)    500  Connor Allen          Midwest Central High School             22:04.4  7:21/M    fr
   66     47    444  Kevin VanWassenhove   Kewanee High School                     22:05.8  7:22/M    so
   67     48    264  Landon Smith          Annawan Wethersfield                    22:09.0  7:23/M    fr
   68     49    485  Micah Ramos           Macomb Sr High                          23:04.8  7:41/M    so
   69     50    325  Shane Altorfer        Elmwood/Brimfield                       23:05.0  7:42/M    fr
   70     51    721  Jayden Roberts        Princeville High School                 23:08.5  7:43/M    so
   71  (> 7)    343  Lane Dohman           EPG                                     23:17.1  7:46/M    fr
   72     52    731  Kameron Allen         Sherrard High School                    23:27.3  7:49/M    fr
   73  (< 5)    430  Ethan Patterson       Illini Bluffs                           23:27.9  7:49/M    so
   74  (> 7)    354  Patrick McNamara      EPG                                     23:35.4  7:52/M    so
   75  (< 5)    279  Jonathon Peters       Bureau Valley                           24:53.7  8:18/M    so
   76     53    473  Edan Clow             Macomb Sr High                          25:19.6  8:26/M    fr
   77     54    253  Adam Gerber           Annawan Wethersfield                    28:16.8  9:25/M    so

Team Summary Report - Boys

Boys & Girls F/S

All Runners


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 EPG                                    25               1   2   3   8  11  15  26         
        Top  5 Times: 1:26:00.4

    2 Elmwood/Brimfield                      46               4   6   7  10  19  42  50         
        Top  5 Times: 1:29:02.7

    3 Dee-Mack High School CUSD 701         102               9  12  13  29  39  41             
        Top  5 Times: 1:35:23.3

    4 Sherrard High School                  141              14  20  22  33  52                 
        Top  5 Times: 1:40:39.4

    5 Kewanee High School                   146              16  18  30  35  47                 
        Top  5 Times: 1:40:22.2

    6 Princeville High School               149               5  23  27  43  51                 
        Top  5 Times: 1:41:24.2

    7 Eureka High School                    156              17  28  34  37  40                 
        Top  5 Times: 1:41:16.5

    8 Annawan Wethersfield                  168              21  24  32  45  46  48  54         
        Top  5 Times: 1:43:03.7

    9 Macomb Sr High                        174              25  31  36  38  44  49  53         
        Top  5 Times: 1:43:49.9

 Inc. Bureau Valley                        2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Canton                               4 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Fieldcrest                           3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. IVC                                  2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Lewistown High School                2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Midwest Central High School          4 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. St. Teresa High School               1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Illini Bluffs                        2 finishers                                          
        Top  5 Times: 


Detail Team Results - Boys

Boys & Girls F/S

All Runners

EPG    Finish Position -     1

  Team Score (places):  25  Team Score (times):    1:26:00.4   Average Time: 17:12.0

                                          Overall        Cum.                  Cum.        Time
 Place Bib No Name                 YEAR    Place        Place      Time        Time        Back
    1    361  Asa Smith              fr       1            1        16:40.3      16:40.3      0:00.0
    2    358  Mason Ringger          so       2            3        16:48.7      33:29.0      0:08.4
    3    341  Nathan DeMarb          so       3            6        16:58.3      50:27.4      0:18.0
    4    352  Noah Ludy              fr       8           14        17:28.8    1:07:56.2      0:48.5
    5    355  Sebastian Meyer        so      11           25        18:04.1    1:26:00.4      1:23.8
    6    351  Adrian Landrus         fr      15           40        18:22.2    1:44:22.6      1:41.9
    7    342  Kayden Dewispeleare    so      26           66        19:44.0    2:04:06.7      3:03.7
    8    347  Soren Halvorsen        so   More Than  7           19:46.7    2:23:53.5      3:06.4
    9    343  Lane Dohman            fr   More Than  7           23:17.1    2:47:10.6      6:36.8
   10    354  Patrick McNamara       so   More Than  7           23:35.4    3:10:46.1      6:55.1

Elmwood/Brimfield    Finish Position -     2

  Team Score (places):  46  Team Score (times):    1:29:02.7   Average Time: 17:48.5

                                          Overall        Cum.                  Cum.        Time
 Place Bib No Name                 YEAR    Place        Place      Time        Time        Back
    1    336  Blake Rosenbohm        so       4            4        17:06.4      17:06.4      0:26.1
    2    333  Victor Lampe           so       6           10        17:17.9      34:24.4      0:37.6
    3    337  Tyler Sheridan         so       7           17        17:23.7      51:48.2      0:43.4
    4    335  Jakobyf McKown         fr      10           27        18:02.8    1:09:51.0      1:22.5
    5    328  Nick Feller            fr      19           46        19:11.7    1:29:02.7      2:31.4
    6    329  Scott Gore             fr      42           88        21:29.4    1:50:32.1      4:49.1
    7    325  Shane Altorfer         fr      50          138        23:05.0    2:13:37.1      6:24.7

Dee-Mack High School CUSD 701    Finish Position -     3

  Team Score (places): 102  Team Score (times):    1:35:23.3   Average Time: 19:04.6

                                          Overall        Cum.                  Cum.        Time
 Place Bib No Name                 YEAR    Place        Place      Time        Time        Back
    1    304  Tayte Albritton        fr       9            9        18:00.2      18:00.2      1:19.9
    2    311  Hunter Johnson         so      12           21        18:08.9      36:09.1      1:28.6
    3    313  Colton Knowles         fr      13           34        18:14.3      54:23.4      1:34.0
    4    320  Lane Thomann           fr      29           63        19:54.6    1:14:18.1      3:14.3
    5    317  Caden Sepich           fr      39          102        21:05.2    1:35:23.3      4:24.9
    6    309  Paul Hoffman           fr      41          143        21:13.5    1:56:36.8      4:33.2

Sherrard High School    Finish Position -     4

  Team Score (places): 141  Team Score (times):    1:40:39.4   Average Time: 20:07.8

                                          Overall        Cum.                  Cum.        Time
 Place Bib No Name                 YEAR    Place        Place      Time        Time        Back
    1    744  Ryder Roelf            fr      14           14        18:16.5      18:16.5      1:36.2
    2    738  Caden Colbrese         fr      20           34        19:12.1      37:28.6      2:31.8
    3    741  Mike Gorey             so      22           56        19:19.8      56:48.5      2:39.5
    4    737  Adam Brimeyer          fr      33           89        20:23.4    1:17:12.0      3:43.1
    5    731  Kameron Allen          fr      52          141        23:27.3    1:40:39.4      6:47.0

Kewanee High School    Finish Position -     5

  Team Score (places): 146  Team Score (times):    1:40:22.2   Average Time: 20:04.4

                                          Overall        Cum.                  Cum.        Time
 Place Bib No Name                 YEAR    Place        Place      Time        Time        Back
    1    440  Calvin DeSplinter      so      16           16        18:34.8      18:34.8      1:54.5
    2    442  Gabe Johnson           so      18           34        18:57.7      37:32.6      2:17.4
    3    443  Colin VanStechelman    fr      30           64        20:09.6      57:42.2      3:29.3
    4    439  Connor Bryan           so      35           99        20:34.0    1:18:16.3      3:53.7
    5    444  Kevin VanWassenhove    so      47          146        22:05.8    1:40:22.2      5:25.5

Princeville High School    Finish Position -     6

  Team Score (places): 149  Team Score (times):    1:41:24.2   Average Time: 20:16.8

                                          Overall        Cum.                  Cum.        Time
 Place Bib No Name                 YEAR    Place        Place      Time        Time        Back
    1    720  Mason Rinkel           fr       5            5        17:10.1      17:10.1      0:29.8
    2    722  Caden Snyder           fr      23           28        19:31.4      36:41.6      2:51.1
    3    719  Luke Pipkins           fr      27           55        19:48.1      56:29.7      3:07.8
    4    723  Eli Streitmatter       so      43           98        21:46.0    1:18:15.7      5:05.7
    5    721  Jayden Roberts         so      51          149        23:08.5    1:41:24.2      6:28.2

Eureka High School    Finish Position -     7

  Team Score (places): 156  Team Score (times):    1:41:16.5   Average Time: 20:15.3

                                          Overall        Cum.                  Cum.        Time
 Place Bib No Name                 YEAR    Place        Place      Time        Time        Back
    1    372  Noah King              fr      17           17        18:46.0      18:46.0      2:05.7
    2    367  Ben Donovan            fr      28           45        19:53.5      38:39.6      3:13.2
    3    363  Noah Addo Evans        fr      34           79        20:23.5      59:03.1      3:43.2
    4    385  Jackson Zimmer         fr      37          116        21:03.1    1:20:06.2      4:22.8
    5    378  Ryley Stamm            so      40          156        21:10.2    1:41:16.5      4:29.9

Annawan Wethersfield    Finish Position -     8

  Team Score (places): 168  Team Score (times):    1:43:03.7   Average Time: 20:36.7

                                          Overall        Cum.                  Cum.        Time
 Place Bib No Name                 YEAR    Place        Place      Time        Time        Back
    1    255  Zach Harker            so      21           21        19:16.7      19:16.7      2:36.4
    2    260  Zach Kulisek           so      24           45        19:36.5      38:53.2      2:56.2
    3    259  Eric Johnson           so      32           77        20:16.1      59:09.4      3:35.8
    4    258  Kashev Jaswal          so      45          122        21:55.7    1:21:05.2      5:15.4
    5    256  Rhett Hulick           so      46          168        21:58.5    1:43:03.7      5:18.2
    6    264  Landon Smith           fr      48          216        22:09.0    2:05:12.7      5:28.7
    7    253  Adam Gerber            so      54          270        28:16.8    2:33:29.6     11:36.5

Macomb Sr High    Finish Position -     9

  Team Score (places): 174  Team Score (times):    1:43:49.9   Average Time: 20:46.0

                                          Overall        Cum.                  Cum.        Time
 Place Bib No Name                 YEAR    Place        Place      Time        Time        Back
    1    481  Payton McGruder        fr      25           25        19:41.2      19:41.2      3:00.9
    2    487  Jacob Rouse            fr      31           56        20:15.2      39:56.4      3:34.9
    3    483  Noah Mercer            so      36           92        20:53.3    1:00:49.7      4:13.0
    4    488  Spencer Schlag         so      38          130        21:04.8    1:21:54.5      4:24.5
    5    477  Shiraz Hamid           so      44          174        21:55.4    1:43:49.9      5:15.1
    6    485  Micah Ramos            so      49          223        23:04.8    2:06:54.7      6:24.5
    7    473  Edan Clow              fr      53          276        25:19.6    2:32:14.4      8:39.3

Bureau Valley    Finish Position - Inc.

  Team Score (places): Inc.  Team Score (times):

                                          Overall        Cum.                  Cum.        Time
 Place Bib No Name                 YEAR    Place        Place      Time        Time        Back
    1    280  Wyatt Strader          so   Less Than  5           19:40.7      19:40.7      3:00.4
    2    279  Jonathon Peters        so   Less Than  5           24:53.7      44:34.4      8:13.4

Canton    Finish Position - Inc.

  Team Score (places): Inc.  Team Score (times):

                                          Overall        Cum.                  Cum.        Time
 Place Bib No Name                 YEAR    Place        Place      Time        Time        Back
    1    284  Shawn Eddy             fr   Less Than  5           17:51.5      17:51.5      1:11.2
    2    285  Brennen Lawson         fr   Less Than  5           17:56.0      35:47.6      1:15.7
    3    283  Avery Dry              fr   Less Than  5           19:17.4      55:05.1      2:37.1
    4    287  Sam Mason              so   Less Than  5           19:38.4    1:14:43.5      2:58.1

Fieldcrest    Finish Position - Inc.

  Team Score (places): Inc.  Team Score (times):

                                          Overall        Cum.                  Cum.        Time
 Place Bib No Name                 YEAR    Place        Place      Time        Time        Back
    1    408  Tanner White           so   Less Than  5           19:54.6      19:54.6      3:14.3
    2    404  Timmy Luckey           fr   Less Than  5           19:56.9      39:51.5      3:16.6
    3    406  Michael Scott          fr   Less Than  5           20:55.2    1:00:46.7      4:14.9

IVC    Finish Position - Inc.

  Team Score (places): Inc.  Team Score (times):

                                          Overall        Cum.                  Cum.        Time
 Place Bib No Name                 YEAR    Place        Place      Time        Time        Back
    1    432  Ethan Church           so   Less Than  5           21:19.1      21:19.1      4:38.8
    2    435  Nathen Koch            fr   Less Than  5           21:19.9      42:39.1      4:39.6

Lewistown High School    Finish Position - Inc.

  Team Score (places): Inc.  Team Score (times):

                                          Overall        Cum.                  Cum.        Time
 Place Bib No Name                 YEAR    Place        Place      Time        Time        Back
    1    456  John Hess              fr   Less Than  5           19:15.4      19:15.4      2:35.1
    2    458  Max Johnson            so   Less Than  5           20:46.6      40:02.0      4:06.3

Midwest Central High School    Finish Position - Inc.

  Team Score (places): Inc.  Team Score (times):

                                          Overall        Cum.                  Cum.        Time
 Place Bib No Name                 YEAR    Place        Place      Time        Time        Back
    1    545  Kevin Chaney           fr   Less Than  5           19:45.2      19:45.2      3:04.9
    2    574  Gage Murphy            fr   Less Than  5           20:37.4      40:22.7      3:57.1
    3    572  Matthew Land           fr   Less Than  5           21:50.6    1:02:13.3      5:10.3
    4    500  Connor Allen           fr   Less Than  5           22:04.4    1:24:17.7      5:24.1

St. Teresa High School    Finish Position - Inc.

  Team Score (places): Inc.  Team Score (times):

                                          Overall        Cum.                  Cum.        Time
 Place Bib No Name                 YEAR    Place        Place      Time        Time        Back
    1    758  Jacquard Jones         so   Less Than  5           19:31.7      19:31.7      2:51.4

Illini Bluffs    Finish Position - Inc.

  Team Score (places): Inc.  Team Score (times):

                                          Overall        Cum.                  Cum.        Time
 Place Bib No Name                 YEAR    Place        Place      Time        Time        Back
    1    429  Drake Gall             so   Less Than  5           17:54.3      17:54.3      1:14.0
    2    430  Ethan Patterson        so   Less Than  5           23:27.9      41:22.3      6:47.6

Overall Finish List - Girls

Boys & Girls F/S

All Runners


 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                                    Time    Pace   YEAR

    1  (< 5)     66  Sophie Bedell         Elmwood High School                     19:56.9  6:39/M    fr
    2  (< 5)    153  Victoria Wiggin       Lwrb                                    20:56.1  6:59/M    so
    3  (< 5)    192  Natalie Giffin        Princeville High School                 21:00.2  7:00/M    so
    4  (< 5)    193  Carrie Gill           Princeville High School                 21:09.5  7:03/M    so
    5  (< 5)    146  Kyleigh Schrock       Lewistown High School                   21:14.1  7:05/M    fr
    6  (< 5)     38  Kaitlyn Driskell      Canton                                  21:21.8  7:07/M    fr
    7  (< 5)     72  Catherine Karn        Elmwood High School                     21:40.9  7:13/M    fr
    8  (< 5)    226  Megan Dunscomb        St. Teresa High School                  22:13.4  7:24/M    fr
    9  (< 5)     20  Jade Aber             Bureau Valley                           22:19.3  7:26/M    so
   10  (< 5)     22  Brianna Broers        Bureau Valley                           22:42.3  7:34/M    so
   11  (< 5)     35  Hannah Anderson-Davis Canton                                  23:19.6  7:46/M    fr
   12  (< 5)    229  Hannah Hollis         St. Teresa High School                  23:45.3  7:55/M    so
   13  (< 5)     73  Christine Karn        Elmwood High School                     23:52.9  7:57/M    so
   14  (< 5)    148  Tessa Feazel          Lwrb                                    24:25.8  8:08/M    fr
   15  (< 5)    147  Jada Addo             Lwrb                                    24:53.7  8:18/M    fr
   16  (< 5)     24  Allison Larkin        Bureau Valley                           25:50.9  8:37/M    fr
   17  (< 5)     36  Alicia Bruketta       Canton                                  28:23.9  9:28/M    fr
   18  (< 5)    132  Caitlin Westemeyer    IVC                                     29:50.0  9:57/M    fr

Team Summary Report - Girls

Boys & Girls F/S

All Runners


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

 Inc. Bureau Valley                        3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Canton                               3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Elmwood High School                  3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. IVC                                  1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Lewistown High School                1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Lwrb                                 3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Princeville High School              2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. St. Teresa High School               2 finishers                                          
        Top  5 Times: 


Detail Team Results - Girls

Boys & Girls F/S

All Runners

Bureau Valley    Finish Position - Inc.

  Team Score (places): Inc.  Team Score (times):

                                          Overall        Cum.                  Cum.        Time
 Place Bib No Name                 YEAR    Place        Place      Time        Time        Back
    1     20  Jade Aber              so   Less Than  5           22:19.3      22:19.3      2:22.4
    2     22  Brianna Broers         so   Less Than  5           22:42.3      45:01.7      2:45.3
    3     24  Allison Larkin         fr   Less Than  5           25:50.9    1:10:52.6      5:53.9

Canton    Finish Position - Inc.

  Team Score (places): Inc.  Team Score (times):

                                          Overall        Cum.                  Cum.        Time
 Place Bib No Name                 YEAR    Place        Place      Time        Time        Back
    1     38  Kaitlyn Driskell       fr   Less Than  5           21:21.8      21:21.8      1:24.8
    2     35  Hannah Anderson-Davis  fr   Less Than  5           23:19.6      44:41.4      3:22.6
    3     36  Alicia Bruketta        fr   Less Than  5           28:23.9    1:13:05.3      8:26.9

Elmwood High School    Finish Position - Inc.

  Team Score (places): Inc.  Team Score (times):

                                          Overall        Cum.                  Cum.        Time
 Place Bib No Name                 YEAR    Place        Place      Time        Time        Back
    1     66  Sophie Bedell          fr   Less Than  5           19:56.9      19:56.9      0:00.0
    2     72  Catherine Karn         fr   Less Than  5           21:40.9      41:37.8      1:43.9
    3     73  Christine Karn         so   Less Than  5           23:52.9    1:05:30.7      3:55.9

IVC    Finish Position - Inc.

  Team Score (places): Inc.  Team Score (times):

                                          Overall        Cum.                  Cum.        Time
 Place Bib No Name                 YEAR    Place        Place      Time        Time        Back
    1    132  Caitlin Westemeyer     fr   Less Than  5           29:50.0      29:50.0      9:53.0

Lewistown High School    Finish Position - Inc.

  Team Score (places): Inc.  Team Score (times):

                                          Overall        Cum.                  Cum.        Time
 Place Bib No Name                 YEAR    Place        Place      Time        Time        Back
    1    146  Kyleigh Schrock        fr   Less Than  5           21:14.1      21:14.1      1:17.2

Lwrb    Finish Position - Inc.

  Team Score (places): Inc.  Team Score (times):

                                          Overall        Cum.                  Cum.        Time
 Place Bib No Name                 YEAR    Place        Place      Time        Time        Back
    1    153  Victoria Wiggin        so   Less Than  5           20:56.1      20:56.1      0:59.2
    2    148  Tessa Feazel           fr   Less Than  5           24:25.8      45:22.0      4:28.9
    3    147  Jada Addo              fr   Less Than  5           24:53.7    1:10:15.8      4:56.8

Princeville High School    Finish Position - Inc.

  Team Score (places): Inc.  Team Score (times):

                                          Overall        Cum.                  Cum.        Time
 Place Bib No Name                 YEAR    Place        Place      Time        Time        Back
    1    192  Natalie Giffin         so   Less Than  5           21:00.2      21:00.2      1:03.3
    2    193  Carrie Gill            so   Less Than  5           21:09.5      42:09.8      1:12.6

St. Teresa High School    Finish Position - Inc.

  Team Score (places): Inc.  Team Score (times):

                                          Overall        Cum.                  Cum.        Time
 Place Bib No Name                 YEAR    Place        Place      Time        Time        Back
    1    226  Megan Dunscomb         fr   Less Than  5           22:13.4      22:13.4      2:16.5
    2    229  Hannah Hollis          so   Less Than  5           23:45.3      45:58.8      3:48.4