Decatur Festival

September 29, 2018


Results By Race Management Systems, Inc.

Overall Finish List - Boys

3rd Grade Boys - Boys

Boys Elementary

All Runners


 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                                    Time    Pace   Year

    1  (< 5)    430  Jakhylin Boatman      Johns Hill Magnet School                 6:58.2  6:58/M  3rd 
    2  (< 5)    389  Charles Rice          French Stem Academy                      6:59.8  6:59/M  3rd 
    3  (< 5)    415  Nashawn Elmore        Hope Academy                             7:29.4  7:29/M  3rd 
    4  (< 5)    622  Jamari Calloway       South Shores Elementary School           8:32.4  8:32/M  3rd 
    5  (< 5)    525  Austin Call           Muffley                                  9:15.0  9:15/M  3rd 
    6  (< 5)    448  Ryan Walsh            Johns Hill Magnet School                 9:24.5  9:24/M  3rd 
    7  (< 5)    674  Shoni Shaw            Stevenson Elementary                     9:29.0  9:29/M  3rd 
    8  (< 5)    666  Keaton Embry          Stevenson Elementary                     9:32.9  9:32/M  3rd 
    9  (< 5)    626  Peyton Hayes          South Shores Elementary School           9:39.8  9:39/M  3rd 
   10  (< 5)    563  Caleb Needham         Oak Grove                                9:42.8  9:42/M  3rd 
   11  (< 5)    332  Jeremy Dean           Benjamin Franklin Elementary             9:48.6  9:48/M  3rd 
   12  (< 5)    392  Jack Duckworth        Garfield                                10:04.3 10:04/M  3rd 
   13  (< 5)    556  Caiden Davis          Oak Grove                               10:10.6 10:10/M  3rd 
   14  (< 5)    436  Garin Gibson          Johns Hill Magnet School                10:12.5 10:12/M  3rd 
   15  (< 5)    733  Gabriel Warrick       Enterprise                              10:45.1 10:45/M  3rd 
   16  (< 5)    511  Lucas Morrell         Michael E Baum Elementary School        10:50.1 10:50/M  3rd 
   17  (< 5)    522  Lincoln Williams      Michael E Baum Elementary School        11:04.3 11:04/M  3rd 
   18  (< 5)    388  Kyree Moss            French Stem Academy                     11:35.2 11:35/M  3rd 
   19  (< 5)    518  Alex Stinnett         Michael E Baum Elementary School        12:27.0 12:27/M  3rd 
   20  (< 5)    533  Jude Halsema          Muffley                                 12:36.4 12:36/M  3rd 
   21  (< 5)    628  Caiden Rearden        South Shores Elementary School          15:55.9 15:55/M  3rd