Decatur Festival

October 05, 2019


www.raceresultsplus.com River City Race Management

Overall Finish List - Girls

4th Grade Girls - Girls

Girls Elementary

All Runners

O'All Place Adj Score Bib No Name Team Time Pace Year  
1 (< 5) 248 Zamera Shelley Parsons 7:19.1 7:19/M 4th  
2 1 164 Karmyn Banning Micheal E Baum elementary 7:23.7 7:24/M 4th  
3 2 181 Tatiana Ramey Micheal E Baum elementary 7:25.5 7:26/M 4th  
4 (< 5) 305 Sienna Bostedo Trinity Lutheran Stewardson 7:49.8 7:50/M 4th  
5 (< 5) 306 Anabel Bridges Trinity Lutheran Stewardson 7:51.9 7:52/M 4th  
6 3 265 Kayleeannah Wilderman South Shores Elementary 8:20.8 8:21/M 4th  
7 (< 5) 301 Laniyah Taylor Stevenson Eelementary 8:42.5 8:43/M 4th  
8 4 260 Lilly Ray South Shores Elementary 8:43.5 8:44/M 4th  
9 (< 5) 96 Brianna Johnson Hope Academy 8:47.0 8:47/M 4th  
10 (< 5) 297 Brianna Benedict Stevenson Eelementary 8:47.0 8:47/M 4th  
11 5 256 Lola Everett South Shores Elementary 8:55.9 8:56/M 4th  
12 (< 5) 216 Kira Boyer Oak Grove 9:00.2 9:00/M 4th  
13 (< 5) 3 Candrea Randall Benjamin Franklin Elementary 9:05.8 9:06/M 4th  
14 (< 5) 29 Madison Woodward Dennis 9:14.5 9:15/M 4th  
15 6 261 Barbara Stanley South Shores Elementary 9:16.3 9:16/M 4th  
16 (< 5) 101 Colleen Murray Hope Academy 9:30.2 9:30/M 4th  
17 (< 5) 72 Brooklyn Wilson French STEM Academy 9:34.2 9:34/M 4th  
18 (< 5) 118 Laisha Torres Johns Hill Magnet School 9:44.8 9:45/M 4th  
19 (< 5) 90 Jazmyn Binkly Hope Academy 9:52.5 9:53/M 4th  
20 (< 5) 115 Addison Rinchiuso Johns Hill Magnet School 9:55.8 9:56/M 4th  
21 (< 5) 299 Natalie Freeman Stevenson Eelementary 10:43.1 10:43/M 4th  
22 (< 5) 69 Jayden Smith French STEM Academy 11:04.2 11:04/M 4th  
23 (< 5) 6 Amaiah Stewart Benjamin Franklin Elementary 11:05.3 11:05/M 4th  
24 (< 5) 195 Jalissa Hastings Muffley Elementary 11:05.9 11:06/M 4th  
25 (< 5) 250 Kayla White Parsons 11:09.3 11:09/M 4th  
26 7 253 Meadow Baker South Shores Elementary 11:23.9 11:24/M 4th  
27 8 178 Annabel Powers Micheal E Baum elementary 11:28.0 11:28/M 4th  
28 (< 5) 82 Kearston Kirkland Garfield 11:55.2 11:55/M 4th  
29 (< 5) 1 Dakota Gould Benjamin Franklin Elementary 12:07.2 12:07/M 4th  
30 9 168 Zoey Gage Micheal E Baum elementary 12:15.1 12:15/M 4th  
31 (< 5) 219 Sa'Ria Crawford Oak Grove 12:31.9 12:32/M 4th  
32 (< 5) 85 Brier Rodgers Garfield 12:35.5 12:36/M 4th  
33 10 167 Nikkia Durbin Micheal E Baum elementary 13:39.4 13:39/M 4th  
34 (< 5) 246 Jailyn Randle Parsons 13:53.3 13:53/M 4th