Decatur Festival

October 05, 2019


www.raceresultsplus.com River City Race Management

Overall Finish List - Girls

5th Grade Girls - Girls

Girls Elementary

All Runners

O'All Place Adj Score Bib No Name Team Time Pace Year  
1 (< 5) 309 Mya Friese Trinity Lutheran Stewardson 6:16.8 6:17/M 5th  
2 (< 5) 314 Zaida Wascher Trinity Lutheran Stewardson 7:25.8 7:26/M 5th  
3 (< 5) 310 Colby McCormick Trinity Lutheran Stewardson 7:29.6 7:30/M 5th  
4 (< 5) 75 Makenna Conaway Garfield 7:34.1 7:34/M 5th  
5 (< 5) 257 Brooklyn Graves South Shores Elementary 7:38.6 7:39/M 5th  
6 (< 5) 189 Kyah Calhoun Muffley Elementary 7:47.4 7:47/M 5th  
7 (< 5) 116 Isabella Springer Johns Hill Magnet School 7:53.5 7:54/M 5th  
8 (< 5) 114 Hana Renfro Johns Hill Magnet School 7:57.3 7:57/M 5th  
9 (< 5) 74 Makayla Conaway Garfield 8:19.2 8:19/M 5th  
10 (< 5) 86 Raelin Streight Garfield 8:40.4 8:40/M 5th  
11 (< 5) 192 Ellyssa Force Muffley Elementary 8:41.6 8:42/M 5th  
12 (< 5) 242 Kyleigh Davis Parsons 9:07.2 9:07/M 5th  
13 (< 5) 136 Marta Hurst Limestone Walters 9:08.4 9:08/M 5th  
14 (< 5) 202 T'Mya Taylor Muffley Elementary 9:48.9 9:49/M 5th  
15 (< 5) 255 Lizzy Dillman South Shores Elementary 9:50.5 9:51/M 5th  
16 (< 5) 240 Brielle Bunch Parsons 10:02.4 10:02/M 5th  
17 (< 5) 213 Areah Alaniz Oak Grove 10:04.1 10:04/M 5th  
18 (< 5) 193 Saniah Green Muffley Elementary 10:04.4 10:04/M 5th  
19 1 24 Aroara Hamilton Dennis 10:05.9 10:06/M 5th  
20 (< 5) 51 Amea Ganley Enterprise 10:08.8 10:09/M 5th  
21 (< 5) 77 Tiara Dyer Garfield 10:29.3 10:29/M 5th  
22 2 25 Tessa Miller Dennis 10:55.4 10:55/M 5th  
23 3 30 Makayla Woodward Dennis 10:56.2 10:56/M 5th  
24 (< 5) 214 Zaria Barbee Oak Grove 10:56.8 10:57/M 5th  
25 4 26 Charity Muth Dennis 11:04.4 11:04/M 5th  
26 (< 5) 165 Brooklyn Bontrager Micheal E Baum elementary 11:29.0 11:29/M 5th  
27 (< 5) 4 A'Mya Robinson Benjamin Franklin Elementary 12:00.1 12:00/M 5th  
28 (< 5) 54 Akleelah Long Enterprise 12:11.8 12:12/M 5th  
29 5 20 Nevea Davis Dennis 12:26.9 12:27/M 5th  
30 (< 5) 217 Yazmin Browning Oak Grove 12:49.8 12:50/M 5th  
31 (< 5) 249 Shyanne Sunderland Parsons 12:56.1 12:56/M 5th  
32 (< 5) 92 Nadia Ens Hope Academy 13:01.0 13:01/M 5th  
33 (< 5) 65 Tamaria Johnson-Fitzpatrick French STEM Academy 13:23.3 13:23/M 5th