SWSC Pre-Conference Meet

August 27, 2019


www.raceresultsplus.com River City Race Management

Overall Finish List - Girls

Girls F/S

Red Teams

O'All Place Adj Score Bib No Name Team Time Pace Year  
1 1 156 Gianna Arizzi Lincoln-Way West 21:17.6 7:06/M FR  
2 2 166 Vanessa Evans Lincoln-Way West 22:03.8 7:21/M SO  
3 3 302 Chloe Krueger Victor J. Andrew 22:46.4 7:35/M FR  
4 4 163 Olivia Cuestas Lincoln-Way West 22:50.9 7:37/M FR  
5 5 304 Angelina Lopez Victor J. Andrew 22:53.5 7:38/M FR  
6 6 178 Taylor Novak Lincoln-Way West 24:03.6 8:01/M SO  
7 7 3 Sylvia Czyz Amos Alonzo Stagg 24:05.6 8:02/M SO  
8 8 177 Hailey Novak Lincoln-Way West 24:19.5 8:06/M SO  
9 9 291 Katelyn Campbell Victor J. Andrew 24:24.9 8:08/M FR  
10 10 157 Sophia Bach Lincoln-Way West 24:39.8 8:13/M SO  
11 11 160 Ariana Borda Lincoln-Way West 24:52.1 8:17/M SO  
12 (> 7) 169 Elizabeth Hegji Lincoln-Way West 24:57.7 8:19/M FR  
13 12 311 Krysta Stanko Victor J. Andrew 25:12.1 8:24/M FR  
14 13 305 Fiona McHale Victor J. Andrew 25:34.2 8:31/M FR  
15 (> 7) 168 Delaney Frigo Lincoln-Way West 25:43.5 8:34/M FR  
16 (< 5) 105 Charlotte Toosley Lincoln-Way Central 25:51.0 8:37/M SO  
17 14 293 Katherine Cygan Victor J. Andrew 26:16.9 8:45/M FR  
18 (> 7) 186 Caitlin Vanoss Lincoln-Way West 26:28.9 8:49/M FR  
19 15 300 Katelyn Krafcisin Victor J. Andrew 26:38.6 8:53/M SO  
20 (> 7) 179 Emma Pinciak Lincoln-Way West 26:41.6 8:54/M SO  
21 (> 7) 180 Sydney Robison-Girard Lincoln-Way West 26:46.9 8:55/M SO  
22 (< 5) 98 Mairead Meehan Lincoln-Way Central 27:09.3 9:03/M SO  
23 (< 5) 91 Emily Kedzior Lincoln-Way Central 27:37.6 9:12/M FR  
24 (> 7) 171 Sophie Klosowski Lincoln-Way West 28:27.3 9:29/M SO  
25 (> 7) 181 Katie Schultz Lincoln-Way West 28:59.2 9:40/M SO  
26 (> 7) 183 Bryna Smith Lincoln-Way West 29:00.0 9:40/M SO  
27 16 11 Annabel Lipkie Amos Alonzo Stagg 29:27.0 9:49/M FR  
28 (> 7) 161 Emma Cecich Lincoln-Way West 30:05.6 10:02/M SO  
29 (> 7) 310 Sopkin Riley Victor J. Andrew 30:08.6 10:03/M FR  
30 (> 7) 289 Becca Babjak Victor J. Andrew 30:20.5 10:07/M FR  
31 (> 7) 287 Granat Anna Victor J. Andrew 30:21.0 10:07/M FR  
32 (> 7) 306 Kiara Melberg Victor J. Andrew 30:45.0 10:15/M FR  
33 (> 7) 158 Rylee Bancsy Lincoln-Way West 31:05.4 10:22/M SO  
34 (> 7) 288 Golzar Ariana Victor J. Andrew 31:17.0 10:26/M FR  
35 17 8 Noor Ihmud Amos Alonzo Stagg 31:27.2 10:29/M FR  
36 (> 7) 319 Molly Wheeler Victor J. Andrew 32:18.4 10:46/M FR  
37 (> 7) 303 Kutnar Kylie Victor J. Andrew 32:35.3 10:52/M FR  
38 (> 7) 296 Collette Gagan Victor J. Andrew 32:39.1 10:53/M FR  
39 (> 7) 290 Ella Biskup Victor J. Andrew 33:12.7 11:04/M FR  
40 (> 7) 316 Kimora Taylor Victor J. Andrew 34:54.7 11:38/M FR  
41 18 16 Isabella Romo Amos Alonzo Stagg 35:07.4 11:42/M SO  
42 19 21 Avery Welsch Amos Alonzo Stagg 36:30.3 12:10/M SO  
43 (> 7) 314 Abby Stryszak Victor J. Andrew 36:55.5 12:18/M SO  
44 20 20 Alyssa Venckus Amos Alonzo Stagg 37:07.9 12:22/M FR  
45 (> 7) 286 Miller Abigail Victor J. Andrew 37:29.6 12:30/M FR  
46 (> 7) 312 Sara Staudacher Victor J. Andrew 37:33.0 12:31/M FR  

Overall Finish List - Girls

Girls F/S

Blue Teams

O'All Place Adj Score Bib No Name Team Time Pace Year  
1 1 232 Monica Skibicki Lockport Township HS 20:05.7 6:42/M FR  
2 2 218 Hannah Miller Lockport Township HS 20:07.6 6:42/M FR  
3 3 237 Caroline Turner Lockport Township HS 20:22.0 6:47/M FR  
4 4 243 Jordan Gwyen Austin Sandburg HS 20:43.6 6:54/M SO  
5 5 238 Samantha Weisner Lockport Township HS 20:49.9 6:56/M SO  
6 6 230 Kayla Shea Lockport Township HS 20:57.6 6:59/M FR  
7 7 37 Ellie Defarno Bolingbrook HS 21:01.9 7:00/M SO  
8 8 55 Maggie Mueller Bolingbrook HS 21:28.8 7:09/M FR  
9 9 49 Taylor Kokenes Bolingbrook HS 21:34.8 7:11/M SO  
10 10 236 Alexa Trower Lockport Township HS 21:45.4 7:15/M FR  
11 11 234 Kaira Stricklin Lockport Township HS 21:52.1 7:17/M SO  
12 (< 5) 74 Caroline Schoen Homewood Flossmoor 22:04.7 7:21/M FR  
13 12 256 Raegan Howaniec Sandburg HS 22:17.5 7:26/M FR  
14 (> 7) 220 Kailyn Mitchell Lockport Township HS 22:28.7 7:29/M SO  
15 13 152 Tori Tverdek Lincoln-Way East 22:32.0 7:31/M FR  
16 (> 7) 210 Morgan Kesteloot Lockport Township HS 22:48.4 7:36/M SO  
17 14 147 Emma Roberts Lincoln-Way East 23:30.2 7:50/M FR  
18 (> 7) 224 Atziry Padilla Lockport Township HS 23:43.2 7:54/M SO  
19 15 64 Auri Watson Bolingbrook HS 24:05.2 8:02/M FR  
20 16 248 Kamila Castillo Sandburg HS 24:25.4 8:08/M SO  
21 17 122 Victoria Hay Lincoln-Way East 24:27.9 8:09/M SO  
22 (> 7) 189 Alyssa Andrews Lockport Township HS 24:56.8 8:19/M SO  
23 18 269 Faith Murphy Sandburg HS 25:05.1 8:22/M SO  
24 (> 7) 192 Valerie Baugh Lockport Township HS 25:06.3 8:22/M FR  
25 19 263 Haley Kolinski Sandburg HS 25:22.3 8:27/M SO  
26 (> 7) 209 Madison Kesteloot Lockport Township HS 25:26.6 8:29/M SO  
27 20 145 Olivia Remblake Lincoln-Way East 25:34.2 8:31/M SO  
28 (> 7) 203 Ava Gibbons Lockport Township HS 25:41.3 8:34/M FR  
29 21 134 Stephanie Lamonto Lincoln-Way East 26:01.0 8:40/M FR  
30 (> 7) 216 Josephine Mensik Lockport Township HS 26:07.2 8:42/M FR  
31 22 50 Denise Kucan Bolingbrook HS 26:08.0 8:43/M SO  
32 23 259 Emily Jackson Sandburg HS 26:25.2 8:48/M SO  
33 24 246 Grace Carollo Sandburg HS 26:26.3 8:49/M SO  
34 (> 7) 244 Grace Bonarigo Sandburg HS 26:29.2 8:50/M FR  
35 (> 7) 251 Maggie Folgers Sandburg HS 26:34.8 8:51/M SO  
36 (> 7) 250 Michaelyn Engel Sandburg HS 26:35.6 8:52/M SO  
37 25 137 Hailey McMahon Lincoln-Way East 26:36.0 8:52/M SO  
38 (> 7) 261 Lizbeth Juarez Sandburg HS 27:31.9 9:10/M FR  
39 (< 5) 75 Lauren Stubblefield Homewood Flossmoor 27:32.9 9:11/M SO  
40 (> 7) 247 Sophia Carroll Sandburg HS 27:41.9 9:14/M SO  
41 26 47 Ruby Huerta Bolingbrook HS 28:04.3 9:21/M SO  
42 27 142 Lindsey Page Lincoln-Way East 28:21.2 9:27/M SO  
43 (> 7) 126 Mikayla Howell Lincoln-Way East 28:27.4 9:29/M FR  
44 (> 7) 255 Rudana Hamadeh Sandburg HS 28:27.9 9:29/M SO  
45 (> 7) 279 Nora Treacy Sandburg HS 28:41.3 9:34/M SO  
46 (> 7) 219 Carlie Mitchell Lockport Township HS 28:56.7 9:39/M SO  
47 (> 7) 201 Genevieve Ewers Lockport Township HS 29:10.5 9:43/M FR  
48 (> 7) 131 Stephanie Ketsios Lincoln-Way East 30:03.1 10:01/M FR  
49 (> 7) 226 Hannah Pietrzycki Lockport Township HS 30:06.9 10:02/M SO  
50 (> 7) 196 Zoraya Briseno Lockport Township HS 30:08.8 10:03/M FR  
51 (> 7) 151 Maggie Sunderland Lincoln-Way East 30:09.1 10:03/M FR  
52 (> 7) 272 Kennedy Pakus Sandburg HS 30:16.7 10:05/M SO  
53 28 54 Natalia Mondragon Bolingbrook HS 32:26.4 10:49/M FR  
54 (> 7) 241 Caley Zukowski Lockport Township HS 32:59.3 11:00/M SO  
55 (> 7) 242 Laila Abedelal Sandburg HS 33:04.0 11:01/M FR  
56 (> 7) 271 Naya Padayao Sandburg HS 33:13.9 11:04/M FR  
57 (> 7) 188 Anna Andretich Lockport Township HS 33:29.7 11:10/M FR  
58 (> 7) 191 Christina Arens Lockport Township HS 33:38.9 11:13/M FR  
59 (> 7) 240 Kaylin Zeglen Lockport Township HS 34:20.6 11:27/M FR  
60 (> 7) 249 Hannah Dorey Sandburg HS 34:53.8 11:38/M SO  
61 (< 5) 66 Ayomide Durodola Homewood Flossmoor 35:44.5 11:55/M FR  
62 (> 7) 266 Keira McGinty Sandburg HS 39:31.4 13:10/M FR  
63 (< 5) 72 Kaylin Lane Homewood Flossmoor 39:54.0 13:18/M SO