SWSC (Lockport)

October 19, 2019


River City Race Management www.adkinstrak.com

Overall Finish List - Girls

Co-Ed

Red Teams

O'All Place Adj Score Bib No Name Team Time Pace Year  
1 1 494 Emma Fox Lincoln-Way West 21:08.8 7:03/M sr  
2 2 492 Emma Doyle Lincoln-Way West 21:20.7 7:07/M sr  
3 3 420 Mary Farhat Lincoln-Way Central 21:22.5 7:08/M sr  
4 4 424 Cassidy Kennedy Lincoln-Way Central 21:49.3 7:16/M sr  
5 5 503 Gretchen Nenn Lincoln-Way West 22:14.1 7:25/M sr  
6 6 434 Beth Rafferty Lincoln-Way Central 22:31.3 7:30/M sr  
7 7 509 Makenzie Schussler Lincoln-Way West 22:32.1 7:31/M jr  
8 8 491 Ellie Degroot Lincoln-Way West 22:33.7 7:31/M sr  
9 9 485 Karleigh Baran Lincoln-Way West 23:25.4 7:48/M sr  
10 10 361 Leah Renner Amos Alonzo Stagg High School 23:30.7 7:50/M sr  
11 11 421 Winona Hearne Lincoln-Way Central 23:59.6 8:00/M sr  
12 12 506 Emma Pinciak Lincoln-Way West 24:47.0 8:16/M so  
13 13 639 Sopkin Riley Victor J. Andrew HS 25:13.4 8:24/M fr  
14 14 365 Karolina Tylka Amos Alonzo Stagg High School 25:18.8 8:26/M jr  
15 15 350 Rihan Ghannam Amos Alonzo Stagg High School 25:24.0 8:28/M jr  
16 (> 7) 501 Megan Mindy Lincoln-Way West 25:35.2 8:32/M jr  
17 16 427 Faith Lynn Lincoln-Way Central 25:36.0 8:32/M sr  
18 17 635 Kiara Melberg Victor J. Andrew HS 25:52.2 8:37/M fr  
19 18 646 Molly Wheeler Victor J. Andrew HS 25:56.2 8:39/M fr  
20 19 636 Torey Mondragon Victor J. Andrew HS 25:58.7 8:40/M so  
21 (> 7) 484 Rylee Bancsy Lincoln-Way West 26:02.5 8:41/M so  
22 20 626 Allison Frale Victor J. Andrew HS 26:04.9 8:42/M jr  
23 21 618 Golzar Ariana Victor J. Andrew HS 26:26.9 8:49/M fr  
24 (> 7) 497 Natalie Klosowski Lincoln-Way West 26:50.7 8:57/M sr  
25 (> 7) 499 Madeleine Knight Lincoln-Way West 26:53.6 8:58/M jr  
26 (> 7) 498 Sophie Klosowski Lincoln-Way West 27:01.1 9:00/M so  
27 22 355 Rachel Kuduk Amos Alonzo Stagg High School 27:01.7 9:01/M sr  
28 23 627 Jenan Hammoudeh Victor J. Andrew HS 27:02.0 9:01/M fr  
29 (> 7) 508 Katie Schultz Lincoln-Way West 27:12.8 9:04/M so  
30 (> 7) 625 Jennet Derala Victor J. Andrew HS 27:40.1 9:13/M sr  
31 24 352 Tasneem Hamed Amos Alonzo Stagg High School 28:08.6 9:23/M jr  
32 (> 7) 512 Allison Thompson Lincoln-Way West 29:02.4 9:41/M sr  
33 25 426 Annabel Lomeli Lincoln-Way Central 29:14.1 9:45/M so  
34 (> 7) 643 Abby Stryszak Victor J. Andrew HS 31:04.0 10:21/M so  
35 (> 7) 641 Sara Staudacher Victor J. Andrew HS 31:43.0 10:34/M fr  

Overall Finish List - Girls

Co-Ed

Blue Teams

O'All Place Adj Score Bib No Name Team Time Pace Year  
1 1 522 Josephine Bober Lockport Township HS 18:58.5 6:20/M jr  
2 2 542 Anna Kozak Lockport Township HS 19:18.1 6:26/M sr  
3 3 523 Elizabeth Bollinger Lockport Township HS 19:29.4 6:30/M jr  
4 4 545 Grace Mildice Lockport Township HS 19:42.5 6:34/M jr  
5 5 536 Alexa Kemp Lockport Township HS 20:13.7 6:45/M sr  
6 6 559 Alexandra Skibicki Lockport Township HS 20:29.1 6:50/M sr  
7 7 532 Abby Hagen Lockport Township HS 20:46.8 6:56/M jr  
8 8 607 Tina Siebenaler Sandburg 20:52.2 6:57/M sr  
9 (> 7) 521 Anna Blaszkiewicz Lockport Township HS 20:57.6 6:59/M sr  
10 9 447 Maurea Gomez Lincoln-Way East 21:32.1 7:11/M sr  
11 (> 7) 551 Ellie Nacino Lockport Township HS 21:43.4 7:14/M jr  
12 (> 7) 537 Madison Kesteloot Lockport Township HS 21:59.8 7:20/M so  
13 (> 7) 553 Delaney Pavlik Lockport Township HS 22:09.8 7:23/M jr  
14 10 452 Allison Hickey Lincoln-Way East 22:14.8 7:25/M jr  
15 11 608 Hannah Stroobosscher Sandburg 22:21.0 7:27/M jr  
16 (> 7) 557 Mckenna Seifert Lockport Township HS 22:32.8 7:31/M sr  
17 (> 7) 540 Teegan Knapik Lockport Township HS 22:35.4 7:32/M fr  
18 12 610 Stephanie Tuscher Sandburg 22:42.1 7:34/M sr  
19 (> 7) 533 Eleanor Henderson Lockport Township HS 22:43.9 7:35/M sr  
20 13 480 Kayla Walsh Lincoln-Way East 22:47.8 7:36/M jr  
21 (> 7) 544 Josephine Mensik Lockport Township HS 22:47.9 7:36/M fr  
22 (> 7) 519 Zainah Assaf Lockport Township HS 23:15.7 7:45/M jr  
23 14 445 Claire Butterfield Lincoln-Way East 23:22.1 7:47/M sr  
24 (> 7) 528 Angelina Dominguez Lockport Township HS 23:25.2 7:48/M jr  
25 15 597 Joanie McKeough Sandburg 23:28.2 7:49/M jr  
26 (> 7) 520 Valerie Baugh Lockport Township HS 23:44.0 7:55/M fr  
27 16 614 Esmeralda Zamora Sandburg 23:48.5 7:56/M jr  
28 17 604 Sam Poda Sandburg 23:49.1 7:56/M jr  
29 18 588 Emily Jackson Sandburg 23:55.5 7:59/M so  
30 19 471 Lizzie Parduhn Lincoln-Way East 23:59.0 8:00/M sr  
31 (> 7) 602 Kennedy Pakus Sandburg 24:00.2 8:00/M so  
32 (> 7) 575 Sophia Carroll Sandburg 24:00.8 8:00/M so  
33 (> 7) 530 Nicole Freisleben Lockport Township HS 24:01.4 8:00/M jr  
34 20 449 Raina Goodwin Lincoln-Way East 24:07.6 8:03/M sr  
35 (> 7) 586 Devin Ibarra Sandburg 24:12.8 8:04/M jr  
36 (> 7) 603 Rachel Parthemore Sandburg 24:16.1 8:05/M sr  
37 21 442 Emma Bouck Lincoln-Way East 24:27.1 8:09/M sr  
38 (> 7) 590 Lizbeth Juarez Sandburg 24:31.4 8:10/M fr  
39 (> 7) 457 Anna Jungles Lincoln-Way East 24:49.1 8:16/M sr  
40 (> 7) 547 Carlie Mitchell Lockport Township HS 24:52.5 8:18/M so  
41 (> 7) 441 Meaghan Baker Lincoln-Way East 24:53.5 8:18/M sr  
42 22 400 April Valerio Bolingbrook High School 24:56.5 8:19/M jr  
43 (> 7) 444 Maddy Brown Lincoln-Way East 24:57.9 8:19/M jr  
44 (> 7) 539 Katerina Klementzos Lockport Township HS 25:00.0 8:20/M sr  
45 (> 7) 609 Nora Treacy Sandburg 25:01.6 8:21/M so  
46 (> 7) 467 Caitlyn Mergenthaler Lincoln-Way East 25:03.0 8:21/M jr  
47 (> 7) 584 Rudana Hamadeh Sandburg 25:03.6 8:21/M so  
48 (> 7) 612 Grace Wille Sandburg 25:19.9 8:27/M sr  
49 (> 7) 615 Allison Zeller Sandburg 25:21.3 8:27/M sr  
50 (> 7) 534 Nuvia Hernandez Lockport Township HS 25:25.1 8:28/M jr  
51 (> 7) 569 Caley Zukowski Lockport Township HS 25:31.2 8:30/M so  
52 (> 7) 464 Bella Latz Lincoln-Way East 25:33.2 8:31/M jr  
53 (> 7) 440 Molly Babcock Lincoln-Way East 25:33.2 8:31/M jr  
54 (> 7) 478 Alison Spreadbury Lincoln-Way East 25:38.6 8:33/M sr  
55 23 399 Faith Scaria Bolingbrook High School 25:47.1 8:36/M jr  
56 (> 7) 524 Zoraya Briseno Lockport Township HS 25:57.5 8:39/M fr  
57 (> 7) 529 Genevieve Ewers Lockport Township HS 26:01.0 8:40/M fr  
58 (> 7) 572 Grace Bonarigo Sandburg 26:03.3 8:41/M fr  
59 (> 7) 460 Stephanie Ketsios Lincoln-Way East 26:06.1 8:42/M fr  
60 (> 7) 573 Danielle Bornstein Sandburg 26:07.1 8:42/M sr  
61 (> 7) 594 Alaina Kovacevic Sandburg 26:11.8 8:44/M fr  
62 (> 7) 472 Kendall Reh Lincoln-Way East 26:14.2 8:45/M jr  
63 (> 7) 554 Hannah Pietrzycki Lockport Township HS 26:45.0 8:55/M so  
64 (> 7) 517 Anna Arens Lockport Township HS 26:48.0 8:56/M sr  
65 (> 7) 550 Lindsay Morgan Lockport Township HS 26:59.9 9:00/M jr  
66 (> 7) 518 Christina Arens Lockport Township HS 27:14.4 9:05/M fr  
67 (> 7) 577 Hannah Dorey Sandburg 27:32.3 9:11/M so  
68 (> 7) 443 Megan Brand Lincoln-Way East 27:53.6 9:18/M jr  
69 (> 7) 579 Demetra Feradouros Sandburg 28:38.7 9:33/M fr  
70 24 384 Amanda Czart Bolingbrook High School 29:48.5 9:56/M jr  
71 (> 7) 543 Alex Lamacki Lockport Township HS 29:54.5 9:58/M sr  
72 (> 7) 568 Kaylin Zeglen Lockport Township HS 30:03.8 10:01/M fr  
73 (> 7) 591 Mariah Karamagianis Sandburg 30:22.7 10:08/M fr  
74 (> 7) 596 Keira McGinty Sandburg 31:13.5 10:25/M fr  
75 25 395 Andrea Mondragon Bolingbrook High School 33:56.9 11:19/M jr  
76 26 401 Alexandra Villafuerte Bolingbrook High School 35:52.3 11:57/M jr  

Overall Finish List - Boys

Co-Ed

Red Teams

O'All Place Adj Score Bib No Name Team Time Pace Year  
1 1 867 William Nash Lincoln-Way West 17:32.2 5:51/M jr  
2 2 864 Robert MacIe Lincoln-Way West 17:40.7 5:54/M so  
3 3 860 Nathaniel Knutson Lincoln-Way West 17:44.7 5:55/M so  
4 4 939 Aidan Bressanelli Victor J. Andrew 17:46.1 5:55/M jr  
5 5 774 Sarthak Shah Lincoln-Way Central HS 17:57.6 5:59/M jr  
6 6 655 Gabe Duda Amos Alonzo Stagg 18:02.9 6:01/M so  
7 7 948 Nathan Haynie Victor J. Andrew 18:10.4 6:03/M jr  
8 8 852 Francis Balquin Lincoln-Way West 18:11.0 6:04/M jr  
9 9 875 Cameron Sparks Lincoln-Way West 18:26.9 6:09/M sr  
10 10 661 Luisse Iringan Amos Alonzo Stagg 18:39.4 6:13/M so  
11 11 964 Josh Subang Victor J. Andrew 18:46.1 6:15/M jr  
12 12 758 Jake Draper Lincoln-Way Central HS 18:51.1 6:17/M jr  
13 13 707 Zach Randazzo BBCHS 18:52.4 6:17/M sr  
14 14 966 Drew Vranicar Victor J. Andrew 18:53.7 6:18/M jr  
15 15 858 Daniel Fish Lincoln-Way West 19:13.0 6:24/M so  
16 16 755 Taylor Didrickson Lincoln-Way Central HS 19:13.6 6:25/M fr  
17 17 754 Justin Bowers Lincoln-Way Central HS 19:13.6 6:25/M so  
18 18 708 Alex Sample BBCHS 19:19.1 6:26/M sr  
19 19 676 Nick Skweres Amos Alonzo Stagg 19:19.5 6:27/M fr  
20 20 769 Connor McMahon Lincoln-Way Central HS 19:20.9 6:27/M fr  
21 21 941 Sean Cuba Victor J. Andrew 19:27.2 6:29/M jr  
22 22 946 Matt Garcia Victor J. Andrew 19:50.7 6:37/M jr  
23 23 943 Josh Danca Victor J. Andrew 19:50.7 6:37/M fr  
24 24 667 Jacob Lawson Amos Alonzo Stagg 19:52.6 6:38/M so  
25 25 660 Manny Ibarra Amos Alonzo Stagg 19:57.7 6:39/M jr  
26 26 653 Devin Conroy Amos Alonzo Stagg 20:04.3 6:41/M fr  
27 (> 7) 944 Luke Devereux Victor J. Andrew 20:06.4 6:42/M jr  
28 27 670 Sadri Ozgul Amos Alonzo Stagg 20:07.0 6:42/M fr  
29 28 874 John Scheer Lincoln-Way West 20:10.7 6:44/M so  
30 (> 7) 878 Griffin Vaughn Lincoln-Way West 20:15.7 6:45/M jr  
31 (> 7) 853 Michael Bay Lincoln-Way West 20:17.1 6:46/M sr  
32 (> 7) 957 Brady Moore Victor J. Andrew 20:18.6 6:46/M sr  
33 (> 7) 873 Jake Ryan Lincoln-Way West 20:22.3 6:47/M fr  
34 (> 7) 877 Ryan Stripeik Lincoln-Way West 20:26.2 6:49/M so  
35 29 757 Liam Doorhy Lincoln-Way Central HS 20:28.0 6:49/M fr  
36 (> 7) 672 Noah Rigoni Amos Alonzo Stagg 20:28.8 6:50/M fr  
37 (> 7) 647 Trevor Alcala Amos Alonzo Stagg 20:31.1 6:50/M fr  
38 30 705 Bryan Page BBCHS 20:39.3 6:53/M fr  
39 (> 7) 937 Joe Arrigo Victor J. Andrew 21:03.1 7:01/M fr  
40 (> 7) 680 Max Tsiones Amos Alonzo Stagg 21:04.0 7:01/M fr  
41 (> 7) 876 Jacob Stachyra Lincoln-Way West 21:09.1 7:03/M fr  
42 (> 7) 679 Devin Thielmann Amos Alonzo Stagg 21:09.3 7:03/M so  
43 31 779 Joseph Vollmer Lincoln-Way Central HS 21:14.1 7:05/M so  
44 32 702 Kyle Lovell BBCHS 21:17.0 7:06/M jr  
45 (> 7) 956 Arthur Mikrut Victor J. Andrew 21:18.4 7:06/M fr  
46 33 713 Trevor Way BBCHS 21:32.2 7:11/M sr  
47 (> 7) 662 Christian Jennings Amos Alonzo Stagg 21:33.7 7:11/M fr  
48 (> 7) 780 Christian Woerner Lincoln-Way Central HS 21:41.8 7:14/M so  
49 (> 7) 778 Ethan Ushijima Lincoln-Way Central HS 21:45.5 7:15/M fr  
50 34 691 Carson Chisum BBCHS 21:56.7 7:19/M jr  
51 (> 7) 677 Damian Sojka Amos Alonzo Stagg 22:07.8 7:23/M fr  
52 (> 7) 650 Peter Bizub Amos Alonzo Stagg 22:08.1 7:23/M so  
53 35 689 David Chen BBCHS 22:12.5 7:24/M sr  
54 (> 7) 675 Grant Schuntz Amos Alonzo Stagg 22:15.9 7:25/M so  
55 (> 7) 682 Carlos Zavala Amos Alonzo Stagg 22:38.2 7:33/M fr  
56 (> 7) 854 Joshua Boswell Lincoln-Way West 22:41.7 7:34/M fr  
57 (> 7) 947 Ronnie Hamad Victor J. Andrew 22:48.0 7:36/M sr  
58 (> 7) 709 Ayden Schroeder BBCHS 23:03.5 7:41/M so  
59 (> 7) 664 Lucas Kalata Amos Alonzo Stagg 23:24.3 7:48/M fr  
60 (> 7) 678 Lucas Swatowski Amos Alonzo Stagg 23:43.5 7:55/M fr  
61 (> 7) 649 Malek Benchehida Amos Alonzo Stagg 23:44.8 7:55/M fr  
62 (> 7) 942 Michael Culich Victor J. Andrew 23:58.1 7:59/M so  
63 (> 7) 772 Sam Raban Lincoln-Way Central HS 24:10.9 8:04/M fr  
64 (> 7) 665 Marcin Kowalik Amos Alonzo Stagg 24:48.6 8:16/M jr  
65 (> 7) 951 Dave Laird Victor J. Andrew 25:00.9 8:20/M sr  
66 (> 7) 770 Zachary Oostema Lincoln-Way Central HS 25:00.9 8:20/M so  
67 (> 7) 690 Dylyn Chen BBCHS 25:41.6 8:34/M fr  
68 (> 7) 651 Max Coman Amos Alonzo Stagg 31:04.7 10:22/M fr  

Overall Finish List - Boys

Co-Ed

Blue Teams

O'All Place Adj Score Bib No Name Team Time Pace Year  
1 1 917 Alex Miller Sandburg High School 15:53.3 5:18/M sr  
2 2 927 Tommy Sieczkowski Sandburg High School 15:55.9 5:19/M jr  
3 3 915 Ian McGrath Sandburg High School 16:01.8 5:21/M sr  
4 4 900 Indiana Hauter Sandburg High School 16:13.8 5:25/M jr  
5 5 919 Michael Molloy Sandburg High School 16:29.6 5:30/M jr  
6 6 1007 Aidan Pajeau Lockport Township 17:04.0 5:41/M sr  
7 7 893 Oliver Durkin Sandburg High School 17:08.8 5:43/M so  
8 8 845 Robert Trainor Lincoln-Way East 17:14.0 5:45/M jr  
9 9 828 Joe Pasyk Lincoln-Way East 17:14.0 5:45/M sr  
10 10 813 Ethan Lewandowski Lincoln-Way East 17:19.2 5:46/M sr  
11 11 836 Kyle Rodriguez Lincoln-Way East 17:21.9 5:47/M sr  
12 12 1018 Michael Welcome Lockport Township 17:29.0 5:50/M fr  
13 13 818 Matt McCauley Lincoln-Way East 17:33.4 5:51/M sr  
14 14 988 Thomas Jesse Lockport Township 17:35.9 5:52/M sr  
15 15 1013 Colin Stapleton Lockport Township 17:36.4 5:52/M sr  
16 16 901 Diego Hernandez Sandburg High School 17:37.2 5:52/M sr  
17 17 999 Robert Meyers Lockport Township 17:40.1 5:53/M fr  
18 (> 7) 887 Brian Bush Sandburg High School 17:43.2 5:54/M jr  
19 18 1008 Noah Peake Lockport Township 17:43.3 5:54/M so  
20 19 1017 Michael Walkosz Lockport Township 17:46.0 5:55/M sr  
21 (> 7) 979 Dylan Dizonno Lockport Township 17:47.7 5:56/M jr  
22 20 826 Ryan O'Connor Lincoln-Way East 17:51.8 5:57/M jr  
23 21 804 Miguel Garcia Lincoln-Way East 17:59.1 6:00/M fr  
24 (> 7) 799 Zach Erickson Lincoln-Way East 18:01.7 6:01/M jr  
25 (> 7) 967 Christopher Adamski Lockport Township 18:05.0 6:02/M fr  
26 (> 7) 934 Jonathan Vales Sandburg High School 18:08.3 6:03/M so  
27 (> 7) 816 Jake Mandernach Lincoln-Way East 18:11.3 6:04/M sr  
28 (> 7) 1014 Jonathan Sulich Lockport Township 18:15.0 6:05/M sr  
29 (> 7) 906 Tim Kircher Sandburg High School 18:16.7 6:06/M so  
30 (> 7) 787 Blake Carlson Lincoln-Way East 18:17.0 6:06/M so  
31 (> 7) 808 Robert Hahn Lincoln-Way East 18:22.5 6:08/M so  
32 (> 7) 909 Will Kupczyk Sandburg High School 18:38.4 6:13/M so  
33 (> 7) 989 Alex Johnson Lockport Township 18:41.6 6:14/M fr  
34 (> 7) 1000 Matas Mikuckas Lockport Township 18:42.1 6:14/M so  
35 (> 7) 823 Ethan Mills Lincoln-Way East 18:43.4 6:14/M jr  
36 (> 7) 997 Matt Martinez Lockport Township 18:47.1 6:16/M so  
37 (> 7) 907 Adam Kronenberger Sandburg High School 18:47.8 6:16/M fr  
38 (> 7) 835 Ben Rodriguez Lincoln-Way East 18:52.5 6:18/M sr  
39 (> 7) 888 Sebastian Caballero Sandburg High School 18:52.8 6:18/M fr  
40 (> 7) 832 Joel Ravetto Lincoln-Way East 18:54.3 6:18/M sr  
41 (> 7) 829 Rishi Patel Lincoln-Way East 18:56.7 6:19/M sr  
42 (> 7) 830 Luke Pomes Lincoln-Way East 18:58.0 6:19/M jr  
43 (> 7) 996 Collin Lippe Lockport Township 18:58.3 6:19/M jr  
44 (> 7) 982 Caden Gallagher Lockport Township 18:59.8 6:20/M so  
45 22 740 Connor Henderson Homewood Flossmoor 19:04.6 6:22/M fr  
46 (> 7) 801 Ben Evanoff Lincoln-Way East 19:07.6 6:23/M sr  
47 (> 7) 1005 Aidan O'Connor Lockport Township 19:08.1 6:23/M so  
48 (> 7) 791 Michael Clarkin Lincoln-Way East 19:11.1 6:24/M sr  
49 (> 7) 905 Seth Judd Sandburg High School 19:12.4 6:24/M fr  
50 (> 7) 990 Chris Johnson Lockport Township 19:16.2 6:25/M fr  
51 (> 7) 807 Chris Hahn Lincoln-Way East 19:18.8 6:26/M sr  
52 (> 7) 824 Noah Mize Lincoln-Way East 19:20.7 6:27/M jr  
53 (> 7) 800 Andrew Ernst Lincoln-Way East 19:22.9 6:28/M jr  
54 (> 7) 922 Nate Peters Sandburg High School 19:33.9 6:31/M so  
55 (> 7) 889 Nicholas Charles Sandburg High School 19:42.5 6:34/M fr  
56 (> 7) 913 Matteo Lugo Sandburg High School 19:44.2 6:35/M fr  
57 (< 5) 720 Angel Gonzalez Bolingbrook High School 19:47.1 6:36/M sr  
58 (> 7) 795 Henry Dilger Lincoln-Way East 19:47.4 6:36/M sr  
59 (> 7) 920 Jack Nicholas Sandburg High School 19:47.4 6:36/M fr  
60 23 747 Tyler Moore Homewood Flossmoor 19:48.0 6:36/M fr  
61 (> 7) 781 Tioluwalase Adelakun Lincoln-Way East 19:49.5 6:37/M so  
62 24 746 Kameron Moore Homewood Flossmoor 19:54.5 6:38/M fr  
63 (> 7) 785 Chester Bumaa Lincoln-Way East 19:56.2 6:39/M fr  
64 (> 7) 839 Joe Rusinak Lincoln-Way East 20:03.0 6:41/M so  
65 (> 7) 981 Ben Fluder Lockport Township 20:09.7 6:43/M fr  
66 (> 7) 840 Michael Sales Lincoln-Way East 20:14.3 6:45/M fr  
67 (> 7) 998 Juan Mendoza Lockport Township 20:18.0 6:46/M fr  
68 (> 7) 825 Jud Muhsen Lincoln-Way East 20:20.1 6:47/M fr  
69 (> 7) 783 Ryan Ball Lincoln-Way East 20:31.1 6:50/M so  
70 (> 7) 916 Ben Meyer Sandburg High School 20:33.9 6:51/M so  
71 (> 7) 894 Emerson Farley Sandburg High School 20:34.3 6:51/M fr  
72 (> 7) 784 Payton Blanchard Lincoln-Way East 20:35.8 6:52/M jr  
73 (> 7) 803 Anthony Flores Lincoln-Way East 20:36.4 6:52/M jr  
74 (> 7) 925 Andrew Rohan Sandburg High School 20:38.0 6:53/M sr  
75 (> 7) 974 Joshua Boyd Lockport Township 20:41.1 6:54/M sr  
76 (< 5) 716 Micah Booth Bolingbrook High School 20:54.8 6:58/M jr  
77 (> 7) 815 Max Malinis Lincoln-Way East 20:57.7 6:59/M so  
78 25 739 Randall Gray Homewood Flossmoor 20:58.5 7:00/M so  
79 (> 7) 904 Dan Jarosz Sandburg High School 20:59.2 7:00/M fr  
80 (> 7) 812 Caden Kilpatrick Lincoln-Way East 21:00.7 7:00/M fr  
81 26 733 Craig Alexander Homewood Flossmoor 21:00.9 7:00/M fr  
82 (> 7) 1006 Colin O'Hare Lockport Township 21:01.2 7:00/M so  
83 (> 7) 797 Sawyer Eaton Lincoln-Way East 21:04.8 7:02/M jr  
84 (> 7) 1012 Kaden Shea Lockport Township 21:08.3 7:03/M fr  
85 (> 7) 838 Jackson Rudnick Lincoln-Way East 21:22.1 7:07/M fr  
86 (> 7) 782 Matt Akin Lincoln-Way East 21:24.0 7:08/M jr  
87 (> 7) 929 Brad Spinella Sandburg High School 21:26.8 7:09/M fr  
88 (> 7) 886 Andrew Barrera Sandburg High School 21:26.8 7:09/M fr  
89 (> 7) 814 Jackson Lewandowski Lincoln-Way East 21:30.6 7:10/M fr  
90 (> 7) 790 Geoff Chiocheckski Lincoln-Way East 21:31.3 7:10/M fr  
91 27 748 Alexander Pease Homewood Flossmoor 21:38.7 7:13/M fr  
92 (< 5) 721 Jalen Johnson Bolingbrook High School 21:46.0 7:15/M so  
93 (> 7) 847 Trevor Vuillaume Lincoln-Way East 22:00.0 7:20/M jr  
94 (> 7) 880 Anthony Murphy Sandburg High School 22:15.6 7:25/M so  
95 (> 7) 842 Abed Shukair Lincoln-Way East 22:24.7 7:28/M jr  
96 (> 7) 809 Logan Heffelmire Lincoln-Way East 22:28.8 7:30/M fr  
97 (> 7) 882 Rani Alhayek Sandburg High School 22:33.9 7:31/M fr  
98 (> 7) 1009 Avery Pierre Lockport Township 22:55.1 7:38/M fr  
99 (> 7) 822 Weston McMann Lincoln-Way East 22:55.2 7:38/M sr  
100 (> 7) 884 Josiah Aro Sandburg High School 23:12.6 7:44/M fr  
O'All Place Adj Score Bib No Name Team Time Pace Year  
101 (> 7) 843 Ishqair Shukair Lincoln-Way East 23:20.3 7:47/M so  
102 (> 7) 841 Jacob Shalabi Lincoln-Way East 23:37.6 7:53/M jr  
103 (> 7) 786 Cole Butterfield Lincoln-Way East 23:40.7 7:54/M so  
104 (< 5) 730 Matthew Wagoner Bolingbrook High School 24:42.1 8:14/M fr  
105 (> 7) 976 Thomas Cipiti Lockport Township 24:52.7 8:18/M so  
106 (> 7) 821 Aiden McMahon Lincoln-Way East 26:46.4 8:55/M fr