SWSC (Lockport)

October 19, 2019


River City Race Management www.adkinstrak.com

Overall Finish List - Boys

Boys F/S

Red Teams

O'All Place Adj Score Bib No Name Team Time Pace Year  
1 1 773 Nolan Sams Lincoln-Way Central HS 16:22.9 5:28/M fr  
2 2 759 Andrew Flais Lincoln-Way Central HS 17:06.9 5:42/M so  
3 3 656 John Farley Amos Alonzo Stagg 17:10.2 5:43/M fr  
4 4 761 Ryan Flais Lincoln-Way Central HS 17:16.4 5:45/M so  
5 5 673 Kamil Rusnak Amos Alonzo Stagg 17:24.7 5:48/M so  
6 6 763 Ethan Hoff Lincoln-Way Central HS 17:26.5 5:49/M fr  
7 7 777 Jack Starklauf Lincoln-Way Central HS 17:33.4 5:51/M so  
8 8 764 Ross Horn Lincoln-Way Central HS 17:40.9 5:54/M fr  
9 9 955 Ryan Marynowski Victor J. Andrew 17:42.2 5:54/M so  
10 10 776 Devin Smith Lincoln-Way Central HS 17:42.7 5:54/M fr  
11 11 666 Adam Krzysztofek Amos Alonzo Stagg 17:47.3 5:56/M fr  
12 12 706 Kyler Pralle BBCHS 17:59.7 6:00/M fr  
13 13 648 Aidan Baker Amos Alonzo Stagg 18:06.5 6:02/M fr  
14 14 697 Grant Fouts BBCHS 18:07.2 6:02/M so  
15 15 879 Ryan Willis Lincoln-Way West 18:08.2 6:03/M fr  
16 16 870 Caden Pearl Lincoln-Way West 18:10.7 6:04/M fr  
17 17 703 Andrew Mann BBCHS 18:12.0 6:04/M so  
18 18 958 Ben Morrey Victor J. Andrew 18:22.3 6:07/M so  
19 19 949 Nick Jreisat Victor J. Andrew 18:26.6 6:09/M so  
20 20 652 Aidan Conroy Amos Alonzo Stagg 18:38.7 6:13/M fr  
21 21 654 Ivan Dorado Amos Alonzo Stagg 18:49.2 6:16/M so  
22 22 668 Malachy Mohan Amos Alonzo Stagg 18:52.9 6:18/M fr  
23 23 866 Myles McClelland Lincoln-Way West 18:55.4 6:18/M fr  
24 24 696 Anthony Embry BBCHS 19:02.5 6:21/M fr  
25 25 869 Mason Pacyga Lincoln-Way West 19:07.4 6:22/M fr  
26 26 962 Declan Schatz Victor J. Andrew 19:10.5 6:24/M fr  
27 27 712 Ayden Steelman BBCHS 19:13.6 6:25/M fr  
28 28 711 Alex Sheely BBCHS 19:18.1 6:26/M fr  
29 29 695 Brian Douglas BBCHS 19:23.4 6:28/M fr  
30 30 861 Michael Korpitz Lincoln-Way West 19:26.1 6:29/M fr  
31 31 863 Matthew Lee Lincoln-Way West 19:29.9 6:30/M so  
32 32 959 Connor Owsianiak Victor J. Andrew 19:37.3 6:32/M so  
33 33 865 Joey Martin Lincoln-Way West 19:37.6 6:33/M fr  
34 34 950 Ryan Kolacki Victor J. Andrew 19:59.0 6:40/M fr  
35 35 965 Michael Teneyuque Victor J. Andrew 20:08.9 6:43/M so  

Overall Finish List - Boys

Boys F/S

Blue Teams

O'All Place Adj Score Bib No Name Team Time Pace Year  
1 1 923 Brock Rice Sandburg High School 15:39.7 5:13/M so  
2 2 837 Nolan Rogers Lincoln-Way East 15:42.4 5:14/M so  
3 3 914 Sean Marquardt Sandburg High School 15:56.2 5:19/M so  
4 4 933 Declan Tunney Sandburg High School 16:02.7 5:21/M so  
5 5 883 Trent Anderson Sandburg High School 16:12.0 5:24/M fr  
6 6 792 Gerry Cushing Lincoln-Way East 16:20.6 5:27/M fr  
7 7 833 Jack Roberts Lincoln-Way East 16:28.1 5:29/M fr  
8 8 931 Ibrahim Tineh Sandburg High School 16:29.9 5:30/M fr  
9 9 802 Justin Faleczyk Lincoln-Way East 16:35.2 5:32/M fr  
10 10 991 Matt Johnson Lockport Township 16:49.7 5:37/M fr  
11 11 796 Adam Drumheller Lincoln-Way East 16:53.6 5:38/M so  
12 12 1016 John Szwab Lockport Township 16:57.0 5:39/M so  
13 13 899 Owen Harty Sandburg High School 17:04.0 5:41/M so  
14 14 885 Justin Small Sandburg High School 17:09.1 5:43/M so  
15 15 736 William Brooks Homewood Flossmoor 17:11.4 5:44/M so  
16 16 844 Hayden Stairs Lincoln-Way East 17:11.9 5:44/M so  
17 17 984 Jaxson Gauthier Lockport Township 17:19.1 5:46/M fr  
18 18 992 John Kajmowicz Lockport Township 17:19.9 5:47/M so  
19 19 973 Rocco Biamonte Lockport Township 17:20.0 5:47/M fr  
20 20 986 Noah Groenenda Lockport Township 17:29.2 5:50/M fr  
21 21 741 Dane Ivancevic Homewood Flossmoor 17:29.7 5:50/M fr  
22 22 745 Joshua Moore Homewood Flossmoor 17:31.0 5:50/M fr  
23 23 743 John Lampley Homewood Flossmoor 17:41.6 5:54/M fr  
24 24 846 Manny Tsoukatos Lincoln-Way East 17:46.6 5:56/M so  
25 25 750 Trip Shonkwiler Homewood Flossmoor 17:50.7 5:57/M fr  
26 (< 5) 718 Cameron Crosier Bolingbrook High School 18:03.6 6:01/M fr  
27 (< 5) 729 Logan Sourile Bolingbrook High School 18:04.3 6:01/M fr  
28 26 1010 Hernan Sanchez Marin Lockport Township 18:30.0 6:10/M so  
29 (< 5) 725 Sean O'Donnell Bolingbrook High School 18:42.2 6:14/M fr  
30 27 752 Tyson Sutherland Homewood Flossmoor 19:47.2 6:36/M fr  
31 (< 5) 714 Ariyo Akinyemi Bolingbrook High School 20:00.7 6:40/M fr  
32 28 753 Andrew Wettstein Homewood Flossmoor 20:06.6 6:42/M fr