SWSC (Lockport)

October 19, 2019


River City Race Management www.adkinstrak.com

Overall Finish List - Girls

Girls F/S

Red Teams

O'All Place Adj Score Bib No Name Team Time Pace Year  
1 1 432 Emma Olson Lincoln-Way Central 19:40.1 6:33/M fr  
2 2 623 Leah Crotty Victor J. Andrew HS 20:57.9 6:59/M fr  
3 3 640 Krysta Stanko Victor J. Andrew HS 21:01.1 7:00/M fr  
4 4 631 Chloe Krueger Victor J. Andrew HS 21:07.4 7:02/M fr  
5 5 418 Grace Eenigenburg Lincoln-Way Central 21:17.0 7:06/M so  
6 6 375 Leslie Lovell BBCHS 21:25.7 7:09/M fr  
7 7 483 Sophia Bach Lincoln-Way West 21:28.5 7:10/M so  
8 8 416 Sofia Coglianese Lincoln-Way Central 21:41.4 7:14/M fr  
9 9 617 Granat Anna Victor J. Andrew HS 21:50.4 7:17/M fr  
10 10 347 Sylvia Czyz Amos Alonzo Stagg High School 21:54.8 7:18/M so  
11 11 513 Caitlin Vanoss Lincoln-Way West 22:12.6 7:24/M fr  
12 12 624 Katherine Cygan Victor J. Andrew HS 22:17.8 7:26/M fr  
13 13 353 Noor Ihmud Amos Alonzo Stagg High School 22:20.7 7:27/M fr  
14 14 495 Delaney Frigo Lincoln-Way West 22:29.7 7:30/M fr  
15 15 372 Emma Corbus BBCHS 22:33.8 7:31/M so  
16 16 376 Kate Mountain BBCHS 22:48.0 7:36/M so  
17 17 417 Taylor Doyle Lincoln-Way Central 22:50.1 7:37/M so  
18 18 496 Elizabeth Hegji Lincoln-Way West 22:51.5 7:37/M fr  
19 19 437 Charlotte Toosley Lincoln-Way Central 22:57.1 7:39/M so  
20 20 510 Bryna Smith Lincoln-Way West 23:11.6 7:44/M so  
21 21 621 Katelyn Campbell Victor J. Andrew HS 23:13.5 7:45/M fr  
22 22 378 Sofia Pigato BBCHS 23:23.2 7:48/M so  
23 23 357 Annabel Lipkie Amos Alonzo Stagg High School 23:30.8 7:50/M fr  
24 24 634 Fiona McHale Victor J. Andrew HS 23:31.6 7:51/M fr  
25 25 356 Iza Lepkowski Amos Alonzo Stagg High School 23:38.7 7:53/M fr  
26 26 507 Sydney Robison-Girard Lincoln-Way West 23:40.3 7:53/M so  
27 27 369 Emma Aguirre BBCHS 23:53.9 7:58/M so  
28 28 486 Ariana Borda Lincoln-Way West 23:59.5 8:00/M so  
29 29 430 Mairead Meehan Lincoln-Way Central 24:15.9 8:05/M so  
30 30 423 Emily Kedzior Lincoln-Way Central 25:07.9 8:23/M fr  
31 31 351 Fatima Gutierrez Amos Alonzo Stagg High School 25:33.9 8:31/M fr  
32 32 362 Isabella Romo Amos Alonzo Stagg High School 27:48.6 9:16/M so  
33 33 367 Avery Welsch Amos Alonzo Stagg High School 28:44.8 9:35/M so  
34 34 383 Sydney Reiniche BBCHS 34:53.6 11:38/M so  

Overall Finish List - Girls

Girls F/S

Blue Teams

O'All Place Adj Score Bib No Name Team Time Pace Year  
1 1 546 Hannah Miller Lockport Township HS 19:11.7 6:24/M fr  
2 2 548 Kailyn Mitchell Lockport Township HS 19:54.1 6:38/M so  
3 3 562 Kaira Stricklin Lockport Township HS 20:00.6 6:40/M so  
4 (< 5) 396 Maggie Mueller Bolingbrook High School 20:12.9 6:44/M fr  
5 4 538 Morgan Kesteloot Lockport Township HS 20:23.7 6:48/M so  
6 5 564 Alexa Trower Lockport Township HS 20:38.6 6:53/M fr  
7 6 479 Tori Tverdek Lincoln-Way East 20:50.8 6:57/M fr  
8 7 552 Atziry Padilla Lockport Township HS 21:12.1 7:04/M so  
9 (< 5) 402 Auri Watson Bolingbrook High School 21:13.2 7:04/M fr  
10 8 516 Alyssa Andrews Lockport Township HS 21:18.8 7:06/M so  
11 9 593 Haley Kolinski Sandburg 21:27.2 7:09/M so  
12 10 611 Abbie Vaughn-Lee Sandburg 21:44.6 7:15/M fr  
13 11 473 Olivia Remblake Lincoln-Way East 22:15.3 7:25/M so  
14 12 451 Victoria Hay Lincoln-Way East 22:25.8 7:29/M so  
15 13 576 Kamila Castillo Sandburg 22:36.5 7:32/M so  
16 14 580 Maggie Folgers Sandburg 22:36.7 7:32/M so  
17 15 574 Grace Carollo Sandburg 22:52.5 7:38/M so  
18 16 455 Mikayla Howell Lincoln-Way East 23:21.1 7:47/M fr  
19 17 466 Hailey McMahon Lincoln-Way East 23:43.2 7:54/M so  
20 18 578 Michaelyn Engel Sandburg 23:43.4 7:54/M so  
21 (< 5) 394 Denise Kucan Bolingbrook High School 23:51.2 7:57/M so  
22 19 470 Lindsey Page Lincoln-Way East 24:13.1 8:04/M so  
23 20 453 Ella Hicks Lincoln-Way East 24:41.3 8:14/M fr  
24 (< 5) 411 Trinity Mitchell Homewood Flossmoor 33:16.4 11:05/M so  
25 (< 5) 405 Mekyah Hawkins Homewood Flossmoor 36:43.3 12:14/M fr  
26 (< 5) 404 Kennedy Hardy Homewood Flossmoor 37:51.7 12:37/M fr